Hivatalosan is vége a karácsonynak
A napokban lebontották a város ünnepi díszeit.
A napokban lebontották a város ünnepi díszeit.
Ma, Deli Lajos Római katolikus plébános és Gulybán Tibor Görögkatolikus esperes, parókus megszentelte a Városháza épületét. A Hivatal szentelésen Szarka Tamás polgármester, Dr. Bobkó Péter jegyző és a hivatal dolgozói vettek részt vett.
Ez év januártól Felsőzsolca Város Önkormányzata biztosítja a védőnői szolgálat feladatellátását a városban.
A Felsőzsolcai Egészségház háziorvosai tájékoztatják a lakosságot, hogy a koronavírus elleni átoltottság növelése és a járvány megfékezése érdekében 2022. január hónapban a hozzájuk tartozó lakosok számára lehetőséget biztosítanak az oltások felvételére.
Február 1-jétől mindegyik Széchenyi-pihenőkártya alszámláin lévő, az újonnan és a már korábban beutalt teljes pénzösszeg felhasználható hideg élelmiszer vásárlásra.
A korábbi évekhez hasonlóan január hónapban végzi a kidobott fenyőfák begyűjtését a BMH Nonprofit Kft.
Januártól a lejáró hivatalos okmányok érvényességi ideje 2022. június 30. napja.
2022. január 4-től a megszokott nyitvatartási rend szerint várják az olvasókat.
Feltöltésre került a 2022. évi hulladéknaptár a BMH Nonprofit Kft. weboldalára.
Boldog Új Évet Felsőzsolca!