Államalapító Szent István ünnepére várja az érdeklődőket Felsőzsolca Város Önkormányzata 2021. augusztus 19-én, 17 órakor a Városháza kertjébe.
A rendezvényen köszöntőt mond Szarka Tamás polgármester, ünnepi beszédet mond Csöbör Katalin országgyűlési képviselő.
Az ünnepségen közreműködik Bárdos Zsuzsa népdalénekes és a Csomasz Brass Band.

