Idén is várják a lakosság képeit!
Felsőzsolca Város Önkormányzata, idén is meghirdeti a lakosság részére -„A legszebb virágos kert” – című pályázatát, melyre augusztus 19. napjáig várják a kertekről, balkonokról készült képeket.
Mutassa meg virágait Ön is!
