Július 1-je, csütörtök a Közszolgálati Tisztviselők napja, mely munkaszüneti nap, így a Felsőzsolcai Polgármesteri Hivatal ezen a napon zárva tart.
2021. július 2-án pedig munkaértekezlet miatt szünetel az ügyfélfogadás az intézményben – tájékoztat Dr. Bobkó Péter jegyző.

