Továbbra is fertőtlenítik a buszmegállókat, utcabútorokat városunkban.
A fertőtlenítést a Felsőzsolcai GAMESZ munkatársai végzik, hogy a városban élők biztonságosan használhassák a különböző eszközöket.

A fertőtlenítést a Felsőzsolcai GAMESZ munkatársai végzik, hogy a városban élők biztonságosan használhassák a különböző eszközöket.