Az új buszvárók kialakítása miatt elbontásra kerülnek a Dózsa György és Árpád fejedelem utcai régi buszvárók.
A tervek szerint 2022. szeptember 3-án, a Dózsa György utcán lévő megálló várója kerül elbontásra, míg az Árpád fejedelem utcán lévő – korábbi Végállomás – fa buszváróját szeptember 4-én, vasárnap fogják elbontani.
Kérik a busszal közlekedőket, hogy a két buszmegállónál, a várók le és felszerelése során körültekintően közlekedjenek.

