Álláshirdetés – Töltőállomás kezelő – shop eladó pozícióba kollégát keres a felsőzsolcai Mol töltőállomás.

karrier_kep

A felsőzsolcai Mol töltőállomás a vásárlók kiszolgálása céljából keres töltőállomás kezelő - shop eladó pozícióba kollégát, azonnali munkakezdéssel, versenyképes fizetésért.

Álláshirdetés

Munkatársat keresünk
Töltőállomás kezelő – shop eladó pozícióba.

Stabil, törvényes, jogtisztán bejelentett bér, műszakpótlék, túlórák maradéktalan kifizetése.

Főbb feladatok, munkák:
A felsőzsolcai Mol töltőállomáson a vásárlók kiszolgálása a pult mögött, és a kiszolgálótéren, azonnali kezdéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Vevőközpontú magatartás, jó kommunikációs képesség.
Elhivatottság, hosszú távra való gondolkodás.
Motivált személyiség.
Precíz, hatékony munkavégzés.
Nyitottság új ismeretek megszerzésére.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kereskedelemben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:
Fiatalos, lendületes csapat
Szakmai képzések
Borravaló
Teljesítmény utáni plusz juttatás
Rugalmas munkaidő beosztás
“Járványálló” munkahely

Állás, munka területe(i):
Szakmunka
Bolti eladó, Pénztáros
Rövid, fényképes, szakmai önéletrajzzal a dozsanebacsoanita@gmail.com címen.