Fotó: Illusztráció
Facebook
2026. július 1-jén, szerdán a vonatkozó jogszabályi rendelkezések alapján – Köztisztviselői Napra való tekintettel – a Felsőzsolcai Polgármesteri Hivatalban a munkavégzés és az ügyfélfogadás szünetel – tájékoztat Dr. Ispán Csilla jegyző.
Felsőzsolca Város Önkormányzata tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a vonatkozó jogszabályi rendelkezések alapján – Köztisztviselői Napra való tekintettel – 2026. július 1-jén (szerda) a Felsőzsolcai Polgármesteri Hivatalban a munkavégzés és az ügyfélfogadás szünetel.
Megértésüket köszönik!

