Facebook
Pénteken átvették ajándékaikat a Karácsonyi játék résztvevői.
Pénteken vették át ajándékaikat az önkormányzat által negyedik alkalommal meghirdetett Karácsonyi játék részvevői. Az ajándékcsomagokat Szarka Tamás polgármester adta át a polgármesteri hivatal dísztermében, megköszönve az önkormányzat felhívásain történő aktív részvételt.

