Rudolf Mihály, városunk korábbi fő építésze volt a májusi Sajó-parti Nemzeti Estek vendége. Az est folyamán érdekes történeteket hallhatott a közönség Felsőzsolca épített örökségeiről.
Aki valamilyen okból nem tudott részt venni a beszélgetésen, lesz még rá alkalma, hiszen ősszel újra találkozhatunk Rudolf Mihállyal a rendezvény keretében.

